Διδάσκοντες ανά Τμήμα

 

 

school teacher5

 Διδάσκοντες Α1 Διδάσκοντες Α2 Διδάσκοντες Α3  
 Διδάσκοντες Β1 Διδάσκοντες B2 Διδάσκοντες Β3  Διδάσκοντες Β4
 Διδάσκοντες Γ1 Διδάσκοντες Γ2  Διδάσκοντες Γ3  

 

 

Κατανομή - Τμήματα
       
Όνομα σχολείου : 6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Σχολικό έτος : 2018-2019
       
TMHMA Εκπαιδευτικός Μάθημα Ομάδα
Α1       
  ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Α PROJECT  
  ΔΟΓΚΑΚΗ ΑΡΕΤΗ Α ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ  
  ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Α ΓΛΩΣΣΑ  
  ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Α ΙΣΤΟΡΙΑ  
  ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Α ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ  
  ΚΟΥΖΟΥΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α ΑΛΓΕΒΡΑ  
  ΚΟΥΖΟΥΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Α ΓΕΩΜ  
  ΚΟΥΡΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Α ΧΗΜΕΙΑ  
  ΠΑΣΧΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Α ΑΡΧΑΙΑ  
  ΠΕΤΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Α ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ  
  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α ΠΛΗΡ2
  ΣΠΑΝΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ  
  ΣΤΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Α ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΙΑ
  ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Α ΒΙΟΛΟΓΙΑ  
  ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Α ΦΥΣΙΚΗ  
  ΧΑΤΖΗΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ Α ΑΓΓΛΙΚΑ  
Α2       
  ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Α ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ  
  ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Α ΓΛΩΣΣΑ  
  ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Α ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ  
  ΚΟΥΛΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α ΑΡΧΑΙΑ  
  ΚΟΥΡΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Α ΦΥΣΙΚΗ  
  ΚΟΥΡΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Α ΧΗΜΕΙΑ  
  ΚΟΥΤΣΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α ΒΙΟΛΟΓΙΑ  
  ΜΠΟΤΖΑΚΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ Α ΑΛΓΕΒΡΑ  
  ΜΠΟΤΖΑΚΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ Α ΓΕΩΜ  
  ΜΠΟΤΖΑΚΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ Α ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α ΠΛΗΡ1
  ΠΕΤΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Α PROJECT  
  ΠΕΤΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Α ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ  
  ΣΠΑΝΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ  
  ΣΤΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α ΙΣΤΟΡΙΑ  
  ΣΤΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Α ΘΕΑΤΡΟΛΟΓΙΑ
  ΧΑΤΖΗΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ Α ΑΓΓΛΙΚΑ  
Α3       
  ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Α ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ  
  ΓΙΩΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Α PROJECT  
  ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Α ΙΣΤΟΡΙΑ  
  ΚΙΟΥΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Α ΑΛΓΕΒΡΑ  
  ΚΟΥΡΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Α ΦΥΣΙΚΗ  
  ΚΟΥΡΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Α ΧΗΜΕΙΑ  
  ΚΟΥΤΣΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α ΒΙΟΛΟΓΙΑ  
  ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α ΑΡΧΑΙΑ  
  ΜΠΟΤΖΑΚΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ Α ΓΕΩΜ  
  ΜΠΟΤΖΑΚΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ Α ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ  
  ΠΕΤΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Α ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ  
  ΣΠΑΝΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ  
  ΣΤΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α ΓΛΩΣΣΑ  
  ΣΤΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Α ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ  
  ΧΑΤΖΗΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ Α ΑΓΓΛΙΚΑ  
Β1       
  ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Β ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ ΒΘΤ2,
  ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Β ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ ΒΑΝ1
  ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Β ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ ΒΑΝ2
  ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Β ΠΟΛΙΤΗΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ  
  ΓΙΩΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Β ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ  
  ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Β ΑΡΧΑΙΑ  
  ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Β ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ  
  ΚΙΟΥΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Α ΓΕΩΜ  
  ΚΙΟΥΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Β ΑΛΓΕΒΡΑ  
  ΚΙΟΥΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Β ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ ΒΘΤ1
  ΚΟΥΖΟΥΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Β PROJECT  
  ΚΟΥΛΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β ΓΛΩΣΣΑ  
  ΚΟΥΛΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ  
  ΚΟΥΡΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Β ΦΥΣΙΚΗ Κ ΒΘΤ2
  ΚΟΥΤΣΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Β ΒΙΟΛΟΓΙΑ  
  ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β ΙΣΤΟΡΙΑ  
  ΠΕΤΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Β ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ  
  ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Β ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ Η-Υ  
  ΣΤΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Β ΑΡΧΑΙΑ ΚΑΤ ΒΑΝ1
  ΦΙΛΝΤΙΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Β ΑΡΧΑΙΑ ΚΑΤ ΒΑΝ2
  ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Β ΦΥΣΙΚΗ  
  ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Β ΦΥΣΙΚΗ Κ ΒΘΤ1
  ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Β ΧΗΜΕΙΑ  
  ΧΑΤΖΗΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ Β ΑΓΓΛΙΚΑ  
Β2       
  ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Β ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ ΒΘΤ2
  ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Β ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ ΒΑΝ1
  ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Β ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ ΒΑΝ2
  ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Β ΠΟΛΙΤΗΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ  
  ΓΙΩΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Β ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ  
  ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Β ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ  
  ΚΙΟΥΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Β ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ ΒΘΤ1
  ΚΟΥΖΟΥΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Β ΑΛΓΕΒΡΑ  
  ΚΟΥΖΟΥΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Β ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ  
  ΚΟΥΡΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Β ΦΥΣΙΚΗ Κ ΒΘΤ2
  ΚΟΥΤΣΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Β ΒΙΟΛΟΓΙΑ  
  ΜΠΟΤΖΑΚΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ Β ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ Η-Υ  
  ΠΑΣΧΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Β ΑΡΧΑΙΑ  
  ΠΑΣΧΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Β ΙΣΤΟΡΙΑ  
  ΠΕΤΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Β ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ  
  ΣΤΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Β ΑΡΧΑΙΑ ΚΑΤ ΒΑΝ1
  ΦΙΛΝΤΙΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Β ΑΡΧΑΙΑ ΚΑΤ ΒΑΝ2
  ΦΙΛΝΤΙΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Β ΓΛΩΣΣΑ  
  ΦΙΛΝΤΙΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Β ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ  
  ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Β PROJECT  
  ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Β ΦΥΣΙΚΗ  
  ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Β ΦΥΣΙΚΗ Κ ΒΘΤ1
  ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Β ΧΗΜΕΙΑ  
  ΧΑΤΖΗΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ Β ΑΓΓΛΙΚΑ  
Β3       
  ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Β ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ ΒΘΤ2
  ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Β ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ ΒΑΝ1
  ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Β ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ ΒΑΝ2
  ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Β ΠΟΛΙΤΗΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ  
  ΚΙΟΥΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Β ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ ΒΘΤ1
  ΚΟΥΖΟΥΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Β ΑΛΓΕΒΡΑ  
  ΚΟΥΖΟΥΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Β ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ  
  ΚΟΥΡΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Β ΦΥΣΙΚΗ Κ ΒΘΤ2
  ΚΟΥΡΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Β ΧΗΜΕΙΑ  
  ΚΟΥΤΣΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Β ΒΙΟΛΟΓΙΑ  
  ΜΠΟΤΖΑΚΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ Β ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ Η-Υ  
  ΠΕΤΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Β ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ  
  ΣΠΑΝΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Β ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ  
  ΣΤΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Β ΑΡΧΑΙΑ ΚΑΤ ΒΑΝ1
  ΣΤΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Β ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ  
  ΦΙΛΝΤΙΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Β PROJECT  
  ΦΙΛΝΤΙΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Β ΑΡΧΑΙΑ  
  ΦΙΛΝΤΙΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Β ΑΡΧΑΙΑ ΚΑΤ ΒΑΝ2
  ΦΙΛΝΤΙΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Β ΓΛΩΣΣΑ  
  ΦΙΛΝΤΙΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Β ΙΣΤΟΡΙΑ  
  ΦΙΛΝΤΙΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Β ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ  
  ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Β ΦΥΣΙΚΗ  
  ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Β ΦΥΣΙΚΗ Κ ΒΘΤ1
  ΧΑΤΖΗΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ Β ΑΓΓΛΙΚΑ  
Β4       
  ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Β PROJECT  
  ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Β ΑΛΓΕΒΡΑ  
  ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Β ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ  
  ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Β ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ ΒΘΤ2
  ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Β ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ ΒΑΝ1
  ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Β ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ ΒΑΝ2
  ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Β ΠΟΛΙΤΗΣ & ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ  
  ΚΙΟΥΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Β ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ ΒΘΤ1
  ΚΟΥΛΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β ΓΛΩΣΣΑ  
  ΚΟΥΛΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Β ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ  
  ΚΟΥΡΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Β ΦΥΣΙΚΗ Κ ΒΘΤ2
  ΚΟΥΡΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Β ΧΗΜΕΙΑ  
  ΚΟΥΤΣΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Β ΒΙΟΛΟΓΙΑ  
  ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Β ΙΣΤΟΡΙΑ  
  ΜΠΟΤΖΑΚΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ Β ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ Η-Υ  
  ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Β ΦΥΣΙΚΗ  
  ΠΕΤΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Β ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ  
  ΣΠΑΝΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Β ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ  
  ΣΤΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Β ΑΡΧΑΙΑ ΚΑΤ ΒΑΝ1
  ΣΤΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Β ΦΙΛΟΣΟΦΙΑ  
  ΦΙΛΝΤΙΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Β ΑΡΧΑΙΑ  
  ΦΙΛΝΤΙΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Β ΑΡΧΑΙΑ ΚΑΤ ΒΑΝ2
  ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Β ΦΥΣΙΚΗ Κ ΒΘΤ1
  ΧΑΤΖΗΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ Β ΑΓΓΛΙΚΑ  
Γ1       
  ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Γ ΑΓΓΛΙΚΑ  
  ΔΟΓΚΑΚΗ ΑΡΕΤΗ Γ ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΤ Γ ΟΙΚ
  ΔΟΓΚΑΚΗ ΑΡΕΤΗ Γ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  
  ΔΟΓΚΑΚΗ ΑΡΕΤΗ Γ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ Γ ΑΝΘΡ
  ΔΟΓΚΑΚΗ ΑΡΕΤΗ Γ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ Γ ΟΙΚ
  ΚΙΟΥΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Γ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ Γ ΘΕΤ
  ΚΙΟΥΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Γ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ Γ ΟΙΚ
  ΚΟΥΒΑΝΙΔΟΥ ΚΟΥΒΑΝΙΔΟΥ Γ ΓΑΛΛΙΚΑ  
  ΚΟΥΖΟΥΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ ΜΑΘΗΜ & ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤ  
  ΚΟΥΛΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΚΑΤ Γ ΑΝΘΡ
  ΚΟΥΛΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΚΑΤ Γ ΑΝΘΡ
  ΚΟΥΡΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Γ ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤ Γ ΘΕΤ
  ΚΟΥΤΣΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ ΒΙΟΛΟΓΙΑ  
  ΚΟΥΤΣΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ Γ ΘΕΤ
  ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ ΙΣΤΟΡΙΑ  
  ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΤ Γ ΟΙΚ
  ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Γ ΓΛΩΣΣΑ  
  ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ Γ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ  
  ΜΠΟΤΖΑΚΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ Γ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ Γ ΘΕΤ
  ΜΠΟΤΖΑΚΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ Γ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ Γ ΟΙΚ
  ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤ Γ ΘΕΤ
  ΠΑΣΧΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΤ Γ ΑΝΘΡ
  ΠΕΤΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Γ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ  
  ΣΠΑΝΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Γ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ  
  ΣΤΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ ΑΡΧΑΙΑ ΚΑΤ Γ ΑΝΘΡ
Γ2       
  ΔΟΓΚΑΚΗ ΑΡΕΤΗ Γ ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΤ Γ ΟΙΚ
  ΔΟΓΚΑΚΗ ΑΡΕΤΗ Γ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  
  ΔΟΓΚΑΚΗ ΑΡΕΤΗ Γ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ Γ ΑΝΘΡ
  ΔΟΓΚΑΚΗ ΑΡΕΤΗ Γ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ Γ ΟΙΚ
  ΚΙΟΥΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Γ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ Γ ΘΕΤ
  ΚΙΟΥΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Γ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ Γ ΟΙΚ
  ΚΟΥΒΑΝΙΔΟΥ ΚΟΥΒΑΝΙΔΟΥ Γ ΓΑΛΛΙΚΑ  
  ΚΟΥΖΟΥΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ ΜΑΘΗΜ & ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤ  
  ΚΟΥΛΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΚΑΤ Γ ΑΝΘΡ
  ΚΟΥΛΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΚΑΤ Γ ΑΝΘΡ
  ΚΟΥΡΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Γ ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤ Γ ΘΕΤ
  ΚΟΥΤΣΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ ΒΙΟΛΟΓΙΑ  
  ΚΟΥΤΣΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ Γ ΘΕΤ
  ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΤ Γ ΟΙΚ
  ΜΠΟΤΖΑΚΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ Γ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ Γ ΘΕΤ
  ΜΠΟΤΖΑΚΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ Γ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ Γ ΟΙΚ
  ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤ Γ ΘΕΤ
  ΠΑΣΧΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ ΓΛΩΣΣΑ  
  ΠΑΣΧΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ ΙΣΤΟΡΙΑ  
  ΠΑΣΧΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΤ Γ ΑΝΘΡ
  ΠΑΣΧΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ  
  ΠΕΤΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Γ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ  
  ΣΠΑΝΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Γ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ  
  ΣΤΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ ΑΡΧΑΙΑ ΚΑΤ Γ ΑΝΘΡ
  ΧΑΤΖΗΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ Γ ΑΓΓΛΙΚΑ  
Γ3       
  ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Γ   ΜΑΘΗΜ & ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΑΤ  
  ΔΟΓΚΑΚΗ ΑΡΕΤΗ Γ ΑΡΧΕΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΤ Γ ΟΙΚ
  ΔΟΓΚΑΚΗ ΑΡΕΤΗ Γ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  
  ΔΟΓΚΑΚΗ ΑΡΕΤΗ Γ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ Γ ΑΝΘΡ
  ΔΟΓΚΑΚΗ ΑΡΕΤΗ Γ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ Γ ΟΙΚ
  ΚΙΟΥΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Γ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ Γ ΘΕΤ
  ΚΙΟΥΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Γ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΚΑΤ Γ ΟΙΚ
  ΚΟΥΒΑΝΙΔΟΥ ΚΟΥΒΑΝΙΔΟΥ Γ ΓΑΛΛΙΚΑ  
  ΚΟΥΛΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ ΛΑΤΙΝΙΚΑ ΚΑΤ Γ ΑΝΘΡ
  ΚΟΥΛΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ ΚΑΤ Γ ΑΝΘΡ
  ΚΟΥΡΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ Γ ΧΗΜΕΙΑ ΚΑΤ Γ ΘΕΤ
  ΚΟΥΤΣΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ ΒΙΟΛΟΓΙΑ  
  ΚΟΥΤΣΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΚΑΤ Γ ΘΕΤ
  ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ ΓΛΩΣΣΑ  
  ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ ΙΣΤΟΡΙΑ  
  ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΤ Γ ΟΙΚ
  ΜΠΟΤΖΑΚΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ Γ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ Γ ΘΕΤ
  ΜΠΟΤΖΑΚΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ Γ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ Γ ΟΙΚ
  ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΤ Γ ΘΕΤ
  ΠΑΣΧΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΤ Γ ΑΝΘΡ
  ΠΑΣΧΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑ  
  ΠΕΤΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ Γ ΘΡΗΣΚΕΥΤΙΚΑ  
  ΣΠΑΝΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Γ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ  
  ΣΤΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ ΑΡΧΑΙΑ ΚΑΤ Γ ΑΝΘΡ
  ΧΑΤΖΗΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ Γ ΑΓΓΛΙΚΑ  

Ενημέρωση Γονέων

 

17 10 2018 2 12 47 μμ 

  

owl

Ημέρες και Ώρες που δέχονται οι διδάσκοντες για το σχολικό έτος 2018-2019

 

 

        6ο ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ           ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΟΙ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ      2018-2019
Α/Α ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΕΣ ΚΛΑΔΟΣ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΤΕΤΑΡΤΗ ΠΕΜΠΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   ΥΠΕΥΘΥΝ  ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΩΡΑΡΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ
ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ
1 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΣ ΟΛΕΣ Πρωϊνός Κύκλος
2 ΣΠΑΝΕΛΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ ΟΛΕΣ α/α Ώρα έναρξης Ώρα λήξης Διάρκ 
3 ΠΕΤΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 4η  Α2/Γ2
4 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ 8:10 8:55 0:45
5 ΚΟΥΛΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Β4 Διάλειμ 8:55 9:00 0:05
6 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ 9:00 9:45 0:45
7 ΠΑΣΧΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Β2 Διάλειμ 9:45 9:55 0:10
8 ΣΤΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ 9:55 10:40 0:45
9 ΦΙΛΝΤΙΣΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ Διάλειμ 10:40 10:50 0:10
10 ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΗ ΣΟΦΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ 10:50 11:30 0:40
11 ΚΙΟΥΣΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤ Διάλειμ 11:30 11:40 0:10
12 ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤ Β3 11:40 12:20 0:40
13 ΚΟΥΖΟΥΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤ Γ1 Διάλειμ 12:20 12:30 0:10
14 ΚΟΥΡΤΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΦΥΣΙΚΟΣ Α1 12:30 13:10 0:40
15 ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΟΣ Β1 Διάλειμ 13:10 13:15 0:05
16 ΚΟΥΤΣΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΟΣ Α3 13:15 13:45 0:30
17 ΑΛΙΒΑΝΙΣΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΑΛΛΙΚΩΝ 4η 
18 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ
19 ΧΑΤΖΗΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ
20 ΔΟΓΚΑΚΗ ΑΡΕΤΗ ΟΙΚΟΝ Γ3
21 ΓΙΩΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ
22 ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΟΜΙΚΟΣ
23 ΜΠΟΤΖΑΚΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΠΛΗΡ/ΜΑΘΗΜ
24 ΠΑΠΑΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚ

 

 

Ωρολόγιο Πρόγραμμα Τμημάτων

Σχολικό έτος 2018-2019

progammalllagi 

 

Ωρολόγιο

Πρόγραμμα

Α1

Ωρολόγιο

Πρόγραμμα

Α2

Ωρολόγιο

Πρόγραμμα

Α3

 

 Ωρολόγιο

Πρόγραμμα

Β1

Ωρολόγιο

Πρόγραμμα

Β2

Ωρολόγιο

Πρόγραμμα

Β3

Ωρολόγιο

Πρόγραμμα

Β4 

Ωρολόγιο

Πρόγραμμα

Γ1

Ωρολόγιο

Πρόγραμμα 

Γ2

Ωρολόγιο

Πρόγραμμα

Γ3