Οριστικοποίηση εγγραφών

Παρακαλούνται όσοι γονείς και κηδεμόνες δεν έχουν οριστικοποιήσει την εγγραφή των παιδιών τους να προσέρχονται στο Σχολείο από τις 08:30 π.μ. έως και τις 13:30 μ.μ για την ολοκλήρωση της διαδικασίας συμπληρώνοντας τα σχετικά έγγραφα

1. Αίτηση εγγραφής (α κηδεμονα)
01α_Αίτηση-εγγραφής-ανανέωσης-εγγραφής_upd

2) Υπεύθυνη δήλωση (α κηδεμονα)

02_Υ.Δ.-εγγραφής-σε-ΓΕΛ_2022-23

3) Υπεύθυνη δήλωση (β κηδεμονα)

03_Υ.Δ.-εγγραφής-έτερου-κηδεμόνα_2022-23_Web

4) Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή, για τους μαθητές και τις μαθήτριες της Α΄ λυκείου (Από Καρδιολόγο, Παθολόγο και Γενικής Ιατρικής).

ADYM

5) Φωτοτυπία ταυτότητας ή Διαβατηρίου Κηδεμόνα και Μαθητή (Πιστοποιητικό Οικογενειακής Κατάστασης)

6) Άδεια παραμονής, και πιστοποιητικό γέννησης επίσημα μεταφρασμένα (για αλλοδαπούς)

Παρατήρηση

Τα έγραφα 1,2,3 συμπληρώνονται και πρωτοκολλούνται στο χώρο του Σχολείου, ενώ το έγγραφο 4 (ΑΔΥΜ) παραλαμβάνεται απο τους κηδεμόνες και κατατίθεται συμπληρωμένο εντός τους μηνός Σεπτεμβρίου.

Αιμοδοσία

Καλούνται όλοι οι υποψήφιοι αιμοδότες